Покрив на блок протече! Живущ там: Безплатното саниране е безхаберие и кражба на държавни пари!

Автор: Васил Динев
Коментари (24)
11:41 / 20.11.2017
30634
Санирането стартира и течовете не закъсняха - така читател на Plovdiv24.bg започва сигнала си до нашата медия. И продължава: Безплатното саниране видимо ще ни излезе доста скъпо поради куп нередности - спестяване на материали, липса на организация и контрол и липса на кадърни работници и технически ръководител. Градът е Пловдив, районът е "Северен", кварталът е "Кършияка", адресът е "Борис Дякович" 6. Абсурдно е стартирането на безплатното саниране зимата и още по-голям абсурд е това, че решиха да започнат от покрива! 

Развалиха ни набързо здравия покрив и го оставиха разкъртен с компрометирана хидроизолация и непочистен, да си караме зимата, а те вместо да го довършат или поне да го закърпят през идните последни слънчеви дни, те слязоха да правят изолация на тавана в мазето, която е по-логично да се прави, като падне сняг и няма възможност за работа навън. Логично при първия дъжд покривът ни протече, така че водата стигна до първия етаж на стълбището, а домовете ни са вече за ремонт след теча. Безхаберие и кражба на държавни пари, без значение от крайния резултат, явно е безплатното саниране.

Виж коментарите (24)

Още по темата (301):
24.04.2025 Регионалният министър: Няма да могат да бъдат санирани всички сгради
24.04.2025 Новината на деня долетя от Бургас
24.04.2025 Регионалният министър с лоша новина за блоковете за саниране
04.04.2025 До 2029 година е осигурен финансов ресурс на 100% за саниране
27.03.2025 Дора Янкова: Очакванията са до март-април 2026 г. да бъдат санирани над 1000 блока в страната
26.03.2025 КЗК образува открито производство срещу община Пловдив заради решение за саниране на сграда
Още новини от Новини от Пловдив:
Сигнал: Имам чувството, че на тази улица са паднали дронове на "Х...
Пловдивчанин: Това не са мотористи, а лекета без книжки!
Мутри пребиха жестоко пловдивчани пред магазин, докато си пият би...
Скъп джип нагло гази закона в Пловдив на 1 метър от патрулка
Дупка до дупка на много натоварен булевард в Пловдив
Последният светофар при един от изходите на Пловдив вещае големи ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).