Интересни снимки публикува Марин Киров във фейсбук групата Акция "Фото Пловдивъ", видя Plovdiv24.bg. Става въпрос за изграждането на подлеза на Панаира, а изгледът е от хотел "Марица".
Кадрите са правени през 1972 г., фотографът в Панайот Бърнев, а източникът е БВА/ Милена Николова.
Впечатление прави на единия от коментиращите, че на една от снимките се вижда автобус с ремарке.
"Като малък все молех нашите да се качваме в ремаркето. Уви, имам спомен само два пъти да съм се возил в него.", споделя той.
"И колите са паркирани до самия вход на Панаира", посочва друг.
"Изглежда по-подредено, отколкото сега. Да не говорим за грозотията отсреща - хотел "Марица", коментира потребителка.






