Почистиха част от трошките в пловдивски район

2818

Продължаваме постепенно  да решаваме важния въпрос с паркирането в район "Северен", като вдигаме излезли от употреба МПС-та. Това съобщиха от кметството. Ето какво още информира администрацията:

С поредната акция по репатриране освободихме още 12 места в район "Северен".

Повечето собственици доброволно премахнаха неизползваемите коли, с което ни съдействаха.

Според промените в Наредбата за управление на отпадъците се облепят автомобили, които не са в движение, без технически преглед за последните три месеца и разположени на общински терен. За да не бъдат вдигнати старите коли, собствениците имат 3-месечен срок, в който следва да приведат автомобилите в техническо изправно състояние, да ги преместят на частен терен или да ги предадат за разкомплектоване на лицензирани за целта фирми.

Благодарим на гражданите, които периодично подават сигнали за наличието на изоставени автомобили в район "Северен" и по този начин заедно решаваме проблема с паркирането.

Нови сигнали могат да бъдат подавани на тел. 032 / 901 164 и 032/901 199.

Продължаваме с провеждането на акциите по репатриране на стари коли и занапред.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Близо 25% от десетокласниците в Пловдивско не се явиха на НВО по ...
Реставрират фасадата на знаковата сграда на БНБ в Пловдив на два ...
Прилошаване е причинило смъртта на пловдивчанина в Китен
ПТП в едно от най-широките кръгови кръстовища в Пловдив
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Пловдивската пожарна стана като нова


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).