Еуфорията с мартеничките премина, търговците изкараха знамената за 3 март, видя репортер на Plovdiv24.bg.
Само ден след най-обичания пролетен празник и ден преди Националния празник на България - 3 март, по сергиите вече се вее родният трибагреник. 
Тържественото отбелязване в Пловдив на 138-та годишнина от Освобождението на България е утре от 12 часа пред Паметника на руските освободители на Бунарджика. 
Програмата за събитието можете да видите тук.