Учениците, учителите и ръководството на СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдив се хванаха на най-голямото хоро в училище. По традиция събитието се провежда за поредна година и на него участват всички ученици на училището. Всички възпитаници се хванаха на традиционно българско хоро в голямото междучасие преди дни и се забавляваха от сърце заедно с преподавателите си и ръководството. Събитието цели да се запазят българските традиции сред младите хора.