Полицаи от Първо РУ заловиха двама пияни водачи вчера. Около 11.30 часа на ул. «Академик Петър Динеков» било установено, че С.А. /34 г./ от града е седнал зад волана на лек автомобил «Рено» с 1,82 промила.
Същата вечер, около 23.40 часа, в село Първенец за проверка бил спрян лек автомобил «Мерцедес». Шофьорът И.М. /25 г./ от село Устина е тестван с дрегер и резултатът отчел 1,33 промила.
Двамата мъже са задържани за срок до 24 часа, по случаите са образувани бързи производства.






