Репортер на Plovdiv24.bg разговаря с пловдивчанка, която работи в района на катастрофата, станала вчера на улица "Георги Бенев". Ето какво ни каза жената:
Нищо не съм видяла, аз работя като портиер в караулката. Само чух как изсвириха гумите и викам "Край, нещо стана пак". Вчера наоколо имаше подобна ситуация. Не мога да кажа, че често стават катастрофи, но тук шофьорите карат като на рали, особено в събота и неделя. Без значение дали става дума за леки, или тежкотоварни автомобили".






