Дълбока дупка на ул. "Никола Димков" 12 се е образувала, разбра Plovdiv24.bg. В "Забелязано в Кючука" е качено видо и снимки, с които се нагледява сериозността на проблема. В повечето случаи при подобен казус става въпрос за ВиК авария.

Човекът, който е качил видеото, за малко е щял да падне. Впоследствие хора от квартала са обезопасили пропадането с подръчни материали.

Кючукпарижани се шегуват, че това е:

Входа на Ада.

Пътят към Дубай.

Те предлагат още:

Напълнете я с вода, пуснете риби и направете платен риболов