Пловдивчанка: Това нормално ли е според вас?

11246
2

Прекрасен градски транспорт - така ироничто читателка на Plovdiv24.bg озаглави сигнала си до медията ни:

"Здравейте, искам да споделя поредния абсурд в градския транспорт и по-точно с линия 21. Качих се между 8,15 и 8,20 от спирката на училище "Дружба", даде ми се отвратителен билет (прилагам го на снимки) и най-абсурдното беше, стигайки пазара в "Изгрев", спря насред пътя точно срещу игралната зала с думите "Извинете ме, но ще слеза да разваля малко пари", стискайки някаква банкнота..

И влезе в игралната зала, пътниците седим и чакаме, след 2-3 минути мина собственикът на залата, казвайки на някого "отивам да видя кой е с този автобус"  и след още 2-3 минути излезе шофьорът. Още на следващата спирка се качва жена с 10 лева и той няма да й развали. Аз искам да попитам, нормално ли е това?". Случката е отпреди време.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Новият областен управител на Пловдив обяви три стратегически прио...
Адвокат: Затворете телефона, когато мобилен оператор ви потърси з...
Нов обрат с автобусите между Пловдив и София
Млада шофьорка е блъснала мъж на пешеходна пътека в Пловдив
Неуспял кандидат-кмет на Пловдив, получила едва 307 гласа, вече е...
Кметът се ядоса: Можехме да спрем автобусите до табелите на Пловд...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).