Пловдивчанин сигнализира за опасно пропадане на паважната настилка на ул. "Пейо Яворов"  в близост до кръстовището с ул. "Тодор Каблешков", разбра Plovdiv24.bg. От снимките, публикувани в "Забелязано в Пловдив се вижда, че положението е сериозно.

"Това "нещо" се намира на улица "П. Яворов", централна градска част!!! Не е нормално!!!, написа мъжът.

По принцип при такова пропадане на паветата става въпрос за отминаване на пластовете земна маса заради ВиК авария. При справка в сайта на дружеството действително е отбелязано, че има проблем в непосредствена близост на ул. "Тодор Каблешков". Става въпрос за авария на водопровод, като без вода ще са живущите в района на аварията от 9 до 17 часа или до отстраняването ѝ.

Друга авария само че в район "Западен" на ул. "Авлига" също ще ограничи водоподаването.