Пловдивчанин: Или я закрийте тази линия, или я оправете!

11544
2

Или закрийте линия номер 7, или я оправете! Това призова читател на Plovdiv24.bg. Даваме думата на човека сега:

"За живеещите в "Южен", откъснати от града заради прословутия ремонт на бул."Александър Стамболийски", няма капка милост. Единствената линия, която свързва квартала с центъра - номер 7 - в час пик е на интервал между 40 минути и един час. 

Коментар от кондукторка - само два автобуса по линията, няма шофьори и заплати. Отделно от това, в автобуса смърди на нафта като в "Чавдар" от 80-те. 

Г-н кмете, направете с подопечните ви нужното, така че тая линия да се прехвърли на фирма, която ще я стопанисва добре!

И още веднъж - като правите нещо, правете го с мисъл за гражданите и ваши избиратели! 

Прекъснете традицията на безобразно управление на този град, на корупцията и личната изгода! Направете добруването на пловдивчани в своя кауза, не само в предизборните лозунги!".

Очакваме реакция от кмета на Пловдив Костадин Димитров.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: