Пловдивчанин: Боклуците вече са почти планина

2276
2

Пловдивчанин изпрати сигнал до редакцията на Plovdiv24.bg, за да изкаже възмущението си от струпаните и непочистени боклуци от контейнерите и пространството около тях.

Здравейте,  

Снимките, които ще видите, не са единичен случай. Те са от пловдивския квартал "Южен", а не от най-мръсното и грозно място на света. Това трае години, след като се оказва, че площадката за събиране на боклуци е най-близката до Събота пазара и околните заведения. Ъгълът на ул. "Трети март" и "Григор Пърличев". Днес боклуците вече са почти планина, заемат много голяма площ и изглеждат отвратително.

Като данъкоплатец искам сметка на общината и нейната администрация защо не вземат мерки, за да живеем в една безопасна и поне елементарно естетична среда.

Според мен не трябва да се допуска такова струпване на толкова кошове за боклук на едно място. Буквално на метри има заведения, нека бъдат задължени да си събират боклука сами. Така да е и за пазара, и неговата администрация.

Изключително бездействие от страна на администрацията на район "Южен"!

Защо теренът около кошовете не се озелени и облагороди?

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Близо 25% от десетокласниците в Пловдивско не се явиха на НВО по ...
Реставрират фасадата на знаковата сграда на БНБ в Пловдив на два ...
Прилошаване е причинило смъртта на пловдивчанина в Китен
ПТП в едно от най-широките кръгови кръстовища в Пловдив
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Пловдивската пожарна стана като нова


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).