Кътчето на България вече е пред сградата на Община Пловдив, съобщава Plovdiv24.bg.
Пловдивчани и гостите на града не пропуснаха да отбележат Националния празник със снимка край пейката на родолюбието, специално подготвена за 3 март.
Честит празник, пловдивчани!






