Пиян шофьор пострада, след като катастрофира с автомобила си вчера. Около 23.40 часа в РУ - Раковски постъпил сигнал, че поради движение с несъобразена скорост и загуба на контрол лек автомобил "Хонда Сивик" е излязъл извън пътя между селата Пъдарско и Стрелци. 
Шофьорът - В.И. /55 г./ от Плодив, който пътувал сам в колата, е настанен в болница за наблюдение. Тестът с дрегер отчел наличието на 1,81 промила алкохол в издишания от мъжа въздух. Работата по образуваното бързо производство продължава.