Пиян пешеходец е в болница след ПТП в Пловдив

6171
1

74-годишен жител на Пловдив е в болница след пътно произшествие снощи. Около 19.35 часа в сектор "Пътна полиция“ било съобщено, че на кръстовище между ул. "Димитър Талев“ и ул. "Петър Стоев“ лек автомобил "Ситроен“ блъснал пресичащия пътното платно 74-годишен пешеходец. По данни на лекарите възрастният мъж е без опасност за живота.

Той е бил тестван с дрегер за употреба на алкохол и резултатът отчел близо 2 промила. Отрицателна е пробата на 30-годишния шофьор на колата. Причините и обстоятелствата около катастрофата се разследват в рамките на досъдебно производство.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: