Пиян мъж предизвика свада пред заведение в "Капана" и отнесе 100 лева глоба. Това става ясно от решение на Районен съд Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Случката се развива около 17.00 часа на 22 юни пред "Ноу сенс" в "Капана", когато нарушителят и приятелката му били в заведението и консумирали алкохол. Между пияния мъж и клиенти на съседно заведение възникнал спор, нарушителят започнал и да отправя обиди, заради което били сигнализирани СОТ и полицията, чиито служители отвели нарушителя в сградата на Четвърто РУП.

Заради нарушението на обществения ред и грубото си поведение нарушителят е с наложена глоба в размер на 100 лева, която е потвърдена и от съда.