Пловдивчанка сътвори опасно "шоу" на метри от Съдебната палата, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Възрастната жена предприе безразсъдно пресичане на един от най-натоварените булеварди в града. Тя необезпокоявано говореше по телефона и ръкомахаше, докато около нея се движеха множество автомобили.
Дамата бе толкова потънала в разговора си, че сякаш не чуваше клаксоните на автомобилите. Водачите се опитваха да й сигнализират, че мястото й не е на пътното платно, а на тротоара.
Въпреки това тя се разхождаше по улицата и нервно потупваше с крак. Сигурни сме, че работата й е била спешна и неотложна, но сме изненади на готовността й да се държи по този начин на пътното платно.
Светофарната уредба на бул."Шести септември" действително има дълъг и продължителен червен сигнал за пешеходците, но това не е основателна причина за действията й.
Постъпката на жената бе негативно възприета и от множеството хора, изчакващи зеления сигнал на светофара.
Повече можете да видите долу във видеото.








ШИКО
на 13.02.2025 г.
Много са докога ще блеят по телефоните и влачат като черва на пешеходните пътеки. Защо няма проверки глоби за такива олигофрени
Пройчо Сергев
на 13.02.2025 г.
Сергейчо Пройчев пак е нямало какво да прави и като дърт исхибиционист със свалени гащи е седял на кръстовището да гледа кой какво прави
Сергей Пройчев
на 13.02.2025 г.
Чиста самоубийца.Там колите идват от завой на скорост.Как не са я утрепали не знам.Луда работа.
еди мърфи
на 13.02.2025 г.
всички вече са безсмъртни-докато не ги качи някой на предния капак
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!