Вчера бе извършен водосвет в АГ отделението на МБАЛ "Св. Мина" на ул. "Весела". То отвори врати след двуседмичен ремонт. Обновлението е и кадрово. 
За началник е назначен проф. Петър Петров. Освен диагностично-лечебната дейност, ще се акцентира и на учебната и научна работа.