Отварят утре Кукленско шосе за движение
Движението по двете платна на Кукленско шосе ще бъде пуснато около 11 часа утре. Това се разбра след приключилата преди малко работната среща при областния управител. В нея освен Тодор Петков участваха шефът на Областно пътно управление Паун Иванов, шефът на КАТ Трендафил Новаков , главният архитект на общинва "Родопи" Атанас Недевски, Георги Гачев - зам. кмет на община Родопи, инж. Тодор Пашов община Пловдив и представител на фирмата - изпълнител "Пътинженеринг".
До момента по Кукленско шосе са извършени работи за около 2 млн. лева. Очаква се отчуждителните процедури да бъдат завършени до 1 месец, уточниха от областната администрация. Това уверение даде зам.-кметът на Родопи Георги Гачев. След 1 месец, ще започне работата по изграждането на колелото на околовръстното шосе. Предстоящите дейности са за още около 1 млн. лева.