Пловдивчани останаха за поредна вечер без ток. Част от "Централен" беше засегнат. Квартал "Мараша" почти всеки ден също остават без ток. Цяла нощ части от "Кършияка“ също нямаха захранване.

Проверка в EVN показва, че засегнати в центъра са карето на ул. "Павликянска“, "Граф Игнатиев“, "Петко Д. Петков“ и "Капитан Райчо“. Без ток са части от ул. "Доспат", ул. "Богомил",  ул. "Сан Стефано“ в "Родопи“, както и в района на Военна болница.

Не се посочва причина за настъпване на аварията.