История с щастлив край. За това информира тази сутрин редовна читателка на Plovdiv24.bg. Ето за какво точно става дума:
"Здравейте, във връзка с изгубения телефон, за който писах вчера - късно вечерта собственикът се свърза с мен. В момента момчето не е в Пловдив, а в Слънчев бряг. Още днес телефонът ще му бъде изпратен по куриер. Благодаря за бързата реакция и от Ваша страна. Момчето е чужденец, не помнеше точно къде е изгубил телефона, но беше страшно благодарен че е намерен".
По този начин Plovdiv24.bg отново помогна да се случи нещо добро, каквато именно бе целта на публикацията ни от вчера, а не гонене на изкуствен рейтинг или брой кликове за разилика от други медии.
Откриха собственика на изгубения в Пловдив GSM след статия в Plovdiv24.bg
© Plovdiv24.bg






