Кметът на район " Северен" Ральо Ралев преряза днес лентата на новооткрит детски център. Детският център е разположен в централната част на "Кършияка".
В центъра ще се грижат почасово за деца над 3-годишна възраст. Педагозите и персонала на центъра посрещат всеки ден дечицата с усмивка и с огромно желание да ги забавляват и грижат за тяхното спокойствие, както и да ги занимават креативно.
"Щастлив съм, че избрахте район "Северен" за създаването на този детски център. Желая Ви от сърце да се грижите отлично за децата на града ни", поздрави собствениците Ралев.
Откриха нов детски център в "Кършияка"
Ральо Ралев 





