Служители на Второ РУ Пловдив работят по сигнал за кражба от лек автомобил. Вчера в управлението се е оплакала 40-годишна жена от село Брестник, за това че от автомобила и "Опел", който бил паркиран на ул. "Младежка" в града е бил откраднат портфейлът й с лични документи и сумата от 1200 лева. Работата по случая продължава.
Откраднаха сериозна сума пари от автомобил в Пловдив
© Plovdiv24.bg






