От днес "Щрабаг" трябва да работи на "Коматевско шосе". Това заяви кметът Иван Тотев по повод ремонта на пътя, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Строителите имат разрешение за премахване на паважа по участъка от "Меском-Попов" до квартал "Коматево". Самият кмет сподели, че планира инспекция на място днес по-късно през деня.
Тотев се похвали също, че и последните два имота, придобите от Общината във връзка с изграждането на бул. "Северен" са подадени в Агенцията по вписвания, което значи че изграждането на чисто новия булевард може да започне по план в началото на април.
От днес се възобновява работата по "Коматевско шосе"
© Plovdiv24.bg
Иван Тотев 





