Кметът на "Тракия" Костадин Димитров обясни за читателите на Plovdiv24.bg случая с нестандартна пътечка зад Поликлиниката в района.
"От няколко години в "Тракия" правим нещо нетрадиционно за Пловдив - питаме хората как искат да бъде изградено пространството пред домовете им и осъществяваме това, което са поискали", коментира Димитров.
По думите му въпросната пътека е по желание на самите живущи там.
"Тя не е специално за инвалидни колички или за майки с колички, просто хората поискаха няколко плочки, за да стигат до паркинга. За съжаление което е добро за един, пречи на друг. Днес ще ида на място и ще оправим това, което не се харесва в пътечката", заяви още районният кмет.
Оправят нестандартна пътечка в "Тракия"
© Plovdiv24.bg
Костадин Димитров 





