Огромна част от дърво се прекърши и падна на улицата в центъра на Пловдив, научи Plovdiv24.bg от читател. Инцидентът е станал на ул. "Железарска" в Капана. Дървото се е прекършило заради силната буря, за която вече ви информирахме. Това е едно от многото дървета, паднали заради бурния вятър тази вечер, но едно от най-големите.
За друго паднало дърво съобщи друг наш читател (на втората снимка в дясно). Мястото на този инцидент е ул."Свети Наум". Краткият коментар на нашия читател е: Късмет, че е паднал точно на незастроено място.

Още снимки и видео от последствията от бурята можете да видите тук: Пловдивчани след бурята: В източната част на града ни бе страшно!

Дърво падна и на ул."Св.Наум"
© Plovdiv24.bg