Ограничават паркирането край сградата на бившия ТЕЛК
До седмици ще стане ясна съдбата на сградата на бившия ТЕЛК на улица "4 януари", която Общината си взе преди години, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Първоначално ще ограничим паркирането в района, категоричен бе кметът Иван Тотев. На няколко пъти поставяме ограда, всеки път я бутат. Сега ще затворим за паркиране", каза още той. Що се отнася до самата сграда, то от Общината ще мислят дали ще я продадат, или ще я използват за нещо друго.
Иван Тотев