Обсъдиха организацията на предстоящите избори в Пловдив

4732

Областният управител Здравко Димитров свика консултация във връзка с организацията на предстоящите предсрочни парламентарни избори на 26.03.2017 г.

На консултациите присъстваха Ангелина Топчиева, главен секретар на Община Пловдив, председателите на 16 и 17 РИК Тодор Тодоров и Илиан Иванов, главният секретар на Областна администрация Пловдив Борислав Димов, представители на ОДМВР и Информационно обслужване. 

Бяха обсъдени мерките за охраната и опазване на обществения ред и организацията на работа на двете Районни избирателни комисии, които ще бъдат разположени в 7-ма и 8-ма палата на Пловдивски панаир. 

Областният управител заяви, че ще бъдат взети всички мерки за добрата организация и спокойната работа на изборните комисии. В залите ще има създадени работни места за членовете на РИК и за служителите на Информационно обслужване, които ще обработват резултатите от гласуването, както и места за изчакване.

Органите на полицията също заявиха, че ще осъществяват контрол в транспортирането на протоколите, в охраната на залите и в цялостната организация на движението в района.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).