Администрацията на "Марица" се включва в изграждането на кръгово движение на кръстовището убиец на 6-ия км на Околовръстното шосе за Пловдив в посока към София, информира в. "Труд". "Нашият ангажимент е да отчуждим около 10 дка частни земеделски земи, за да се направи разширение на пътния участък, казва зам.-кметът Никола Томов. Средствата са осигурени от държавния бюджет и не бива да се изпускат, защото кръстовището е изключително рисково откъм пътнотранспортни произшествия, обяснява Томов.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






