Ново 20! Подлезът под Пощата готов чак през март!
В рамките на месец местната администрация очаква да се отвори изцяло за движение булевард "Цар Борис Трети Обединител", а работата отдолу в подлеза на улица "Гладстон" ще продължи и след това. Очакванията са през март догодина да е отворен и той.
Това заяви в кулоарите на местния парламент кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Настилката за горната част е поръчана, така че работата няма да пречи на по-нататъшните дейности по обновяването на площад "Централен". Припомняме, че според първоначалния анонс на общинската администрация улица "Гладстон" трябваше да бъде затворена до 30 ноември тази година.
Този браузър не поддържа видео елемента.