Нови плочки за най-пострадалите заради нагло паркиране тротоари
Започна голямото поправяне на силно компрометирания тротоар на бул. "Княгиня Мария Луиза" край гръцкия ресторант и бившия чалга клуб "Папараци", видя репортер на Plovdiv24.bg.
Работниците вече са наредили първите участъци. Близо 700 квадрата ще се отработят до около десетина дни.
Заради перманентното паркиране върху плочките след гръцкия ресторант в тротоара са се изровили огромни ями, за което Plovdiv24.bg неведнъж алармира.
Когато ремонтът на северното платно на булеварда приключи, кметът Иван Тотев съобщи, че освен ремонт на тротоара в зоната на гръцкия ресторант и след "Папараци", ще бъдат поставени още антипаркинг колчета.