Появата на все нови и нови собственици сериозно бави събарянето на павилионите край Централна поща, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Те обжалват заповедта за премахване и едва след приключване на съдебните процедури ще може да се пристъпи към демонтирането им, стана ясно от думите на зам.-кмета Димитър Кацарски.
Павилионите трябва да освободят и осъществят връзката на Одеона с площад "Централен". По същата причина Общината мести и Туристическия информационен център до Пощата в сградата на книжарница "Отец Паисий".
Всичко за сагата - четете ТУК!
Нови обжалвания спъват събарянето на павилионите до Централна поща
© Plovdiv24.bg






