Вчера се проведе открит урок на новоизградената площадка по безопасност на движението в ДГ "Слънце" в Пловдив. С много знания и настроение децата откриха новата си придобивка, която е по проект на Пътна полиция - Пловдив. Съпричастни на нашето веселие бяха и гостите Веселин Терзиев, зам.-кмет на район "Тракия", Нъшан Деркалестаниан - секретар на Областната комисия по БДП на област Пловдив, инспекторите Ботьо Гиргинов и Константин Попов от Пътна полиция на ОДМВР - Пловдив, както и директорки на детски градини от район "Тракия".






