Нов заместник-кмет в "Южен" от днес

6919
7

На този етап пловдивският район "Южен" ще има само един заместник-кмет: Апостол Шопов. Това обяви новоизбраният кмет на района Борислав Инчев. Днес той се раздели с двамата досегашни заместници в районното кметство - Людмил Русанов и Мария Узунова.
"Както обясних още по време на кампанията, имам конкретен план как администрацията на "Южен" сериозно да промени начина си на работа.
Смятам, че за това към този момент ми е нужен един заместник, който да е реално подготвен за тази промяна.
Всички останали служители в кметството могат да бъдат спокойни, защото никой работлив и кадърен човек няма да се раздели с поста си по политически причини например", коментира Борислав Инчев.
Той бе категоричен, че целият настоящ екип на районното кметство получава от него сериозен кредит на доверие, който се очаква да бъде оправдан.
Новият вицекмет на "Южен" Апостол Шопов има сериозен управленски опит, живял е дълго в Германия, магистър е по индустриален мениджмънт.

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).