16-годишният Георги от Пловдив се нуждае от помощ, за да се пребори с болестта си. Момчето е с диагноза рецидив в белия дроб, съпроводен от два последователни излива. Изливи има и в ставите, което го прави неподвижен.
През 2004 година, когато е само на четири, Георги е лекуван успешно от остра лимфобластнна левкемия.
През 2009 година е поставена диагноза изолиран тестикуларен рецидив. През 2010 година е изписан в ремисия.
Георги се нуждае от химиотерапия в чужбина, отправяме апел към всеки, който има възможност, да помогне.






