Отново бележка на чистачката на автомобил предизвика вниманието на пловдивчани във фейсбук групата "Забелязано в Пловдив и околността". За разлика от предишните пъти обаче сега е  доста любезно написано обръщение, а именно:

"Моля, спрете нормално, заемате място за два автомобила. Благодаря. Всички искаме да паркираме".

Бележката е придружена и с изрисувано личице.

Авторът на снимката е добавил: "Нейде из Кючука. Всички искаме да паркираме".

Според коментиращите:

"Културно се е отнесъл, а не да вдига чистачки."

"Прав е човекът" 

"Все пак е бмв, не знам какво очаквате."

"То на тез с тая марка им е простено!"

"Нормално, виж как некадърно си паркирал."