Наркотици са иззети от трима мъже в сряда в Пловдив. Около 10.30 часа на ул. "Калина" служители на Шесто РУ засекли 34-годишен криминално проявен и осъждан жител на града да носи 3 таблетки клоназепам. Няколко часа по-късно колегите им от Четвърто РУ иззели над 6,2 грама амфетамин при обиск и претърсване в жилището на 21-годишен пловдивчанин. Същия ден в Първо РУ постъпил сигнал, че охранители в затвора открили пакетче с хероин у 38-годишен лишен от свобода. По случаите се водят бързи производства.
Наркотици са иззети от трима мъже в Пловдив






