Намериха пистолета, с който се е самоубил Данаил Божилов в "Лаута"! Задържан е мъж-вещоман!

24591
18

Вчера следобед полицията е открила пистолета, с който се е самоубил Данаил Божилов. Това бе съобщено на пресконференция днес в сградата на ОДМВР-Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Той е намерен в жилището на бивш военен, за който се знае, че е първият човек, доближил трупа на бизнесмена. Претърсването е извършено вчера, след щателно претърсване в тайник между печка и пода.
В момента Симеон Стоев е задържан за 72 часа. Мъжът е вещоман, не е клошар, поясниха от прокуратурата. Има свидетели, които са го видели, че приближава трупа и взима нещо.

От прокуратурата са категорични, че става дума за самоубийство.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (18)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).