Собствениците на сгради, които сами ремонтират фасадите си, ще плащат по-малко данъци, съобщи председателят на общинския съвет Йордан Кюмюрджиев. Това ще стане със нова общинска наредба, която ще влезе в сила през 2009 година. Пловдивчани, които поддържат фасадите си, ще получат намаление на данък сгради, уточни ген. Кюмюрджиев.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






