Глоба от 200 лева беше наложена на 29-годишен футболен хулиган, задържан заради участие в побой преди началото на вчерашното дерби в Пловдив между отборите на "Локомотив" и "Ботев". От полицията информираха, че са съставени актове и на трима пловдивчани за неизпълнение на разпореждане на органите на реда при влизането в стадиона. С протокол е предупредена и 37-годишна жена, която продавала алкохол на фенове в деня на футболния мач. Информацията е на радио Пловдив.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






