Мъж почина в автобус от масовия градски транспорт в Пловдив!
Мъж почина в автобус от масовия градски транспорт в Пловдив днес, научи ексклузивно Plovdiv24.bg. Това е станало около 15,00 часа на булевард "Освобождение" в "Тракия". Мъжът е на 63 години, като смъртта е настъпила вследствие на здравословен проблем или прилошаване. Няма данни за упражнено физическо насилие. Автобусът е обслужвал линия номер 18.