Поредна катастрофа стана снощи в Пловдив. Мястото - бул. "Шести септември" близо до "Четвъртък пазара". Сблъскали са се лек автомобил "Мерцедес" и мотор.
Водачът на двуколесното превозно средство е откаран в болница. Според очевидци виновен за пътнотранспортното произшествие е шофьорът на колата.
Моторист е в болница след поредната катастрофа в Пловдив
© Plovdiv24.bg






