Монтират подземните кофи за боклук до края на седмицата, научи Plovdiv24.bg. Постаментите за съоръженията бяха поставени още в началото на юни, в момента дупките са покрити с дървен капаци в очакване на контейнерите.
Припомняме, че мястото за осъществяване на пилотния за Пловдив проект е ул. "Отец Паисий", а точките, определени за целта, са - в уширението, наскоро използвано за служебен паркинг по ул. "Отец Паисий" в участъка между ул. "Генерал Гурко" и ул. "Патриарх Евтимий"; втората е при ул. "Доктор Вълкович" и "Отец Паисий" и третата - на ул. "Отец Паисий" 11.






