Благородна постъпка в Пловдив предизвика вълна от положителни отзиви в социалната мрежа Фейсбук, видя Plovdiv24.bg.
Ето какво точно се е случило по-рано днес в града под тепетата:
"Това момиче слезе от автобус на градския транспорт и отиде да помогне на човека да си събере документите. Още има надежда в човечеството. Браво на момичето!", съобщи жена, която очевидно е станал пряк свидетел на случката.






