ОД МВР излезе с оскъдна официална позиция за тежката катастрофа на Коматевския възел в Пловдив, за която Plovdiv24.bg ви информира преди минути. Ето какво казаха от институцията: "Около 20.30 часа тази вечер лек автомобил "Опел" се е блъснал в бетонна стена. 37-годишният водач е откаран в болница. Мъжът е с отнета шофьорска книжка. По първоначални данни е бил сам в колата".
Млад мъж с отнета книжка е в болница след тежкия удар в бетонна стена на Коматевския възел
© Plovdiv24.bg






