Мислят какво дърво да украсят за Коледа в центъра на Пловдив
Продължава коледната подготовка на Пловдив, видя репортер на Plovdiv24.bg. След като вчера Главната бе украсена, днес това се случи и със сградата на общинската администрация.
Общинското ръководство обмисля и каква елха да украси, тъй като през юни тази година силна буря изкорени традиционното коледно дръвче.
Обмислят се варианти да се засади ново такова, което да е кедър, ела или смърч.
Общинската администрация подготвя и немски коледен базар за трети път. Той отново ще бъде разположен на пл. "Стефан Стамболов" и ще бъде открит на 28 ноември.
Дървените къщички пак ще предлагат традиционните коледни храни и напитки, декорации и подаръци, музика и настроение.