Министърът на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова ще участва утре в националната кампания "Региони в растеж".

Форумът ще се проведе от 11 часа в Пловдив, Културен дом "Борис Христов" на ул. "Гладстон" № 15.

Сред обсъжданите теми ще бъде развитието на Южен централен регион и инвестиционните проекти в него.