Кметът Славчо Атанасов и министърът на социалната политика Емилия Масларова ще открият днес Дневен център за хора с увреждания. Той е ситуиран на бул. "Цариградско шосе" 104, капацитетът му е 50 души. Дневният център е комплекс от социални услуги, които създават условия за цялостното обслужване на потребителите през деня, свързани с предоставяне на храна, задоволяване на ежедневните, здравните, образователните и рехабилитационните потребности, както и на потребностите от организация на свободното време и личните контакти. Новата социална услуга е насочена основно към младежи на възраст до 35 години с лека и средна степен на умствена изостаналост, двигателни, физически, сензорни, говорни и други увреждания.
СВЪРЗАНИ ЛИЧНОСТИ:
ОЩЕ НОВИНИ:
СЛЕДВАЙТЕ НИ:
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!
Емилия Масларова
Славчо Атанасов 





