Микробус изгоря вчера в Пловдив. Около 22.30 часа е бил получен сигнал за горящ автомобил на обособен паркинг на ул. "Вельо Войвода". Огънят е овладян и е нанесъл само материални щети на микробуса "Форд", собственост на 71-годишен пловдивчанин. Продължава работата по изясняване причините за палежа.
Микробус горя тази вечер в Пловдив
© Plovdiv24.bg






