При лошо време концертът под надслов "Заедно" от 19 часа на Античния театър, с който довечера се откриват Празниците на Стария град, с участието на ФА "Тракия", ФА "Родопа" Смолян и Северняшки ансамбъл "Плевен" се мести в Дома на културата "Борис Христов".
Началото в ДК "Борис Христов" ще е от 20 часа, за да има време публиката да се придвижи от едното място на другото, съобщават организаторите. Входът е свободен.






